SALON

Specjalizujemy się w dywanach produkowanych z włókien naturalnych takich jak wełna, jedwab, bawełna, wiskoza czy skóra. Posiadamy bogaty wybór ręcznie tkanych orientalnych kobierców z całego świata. Uzupełnieniem tej kolekcji są dywany maszynowe produkowane w renomowanych europejskich fabrykach.
Naszą pasję do wzornictwa oddaje oferta unikatowych dywanów stworzonych przez najlepszych światowych projektantów. Jednocześnie jako dyplomowani architekci wnętrz jesteśmy w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom i zrealizować najbardziej nietypowe zamówienie.
Chcąc dostosować dywan do Państwa przestrzeni proponujemy prezentację wybranych dywanów z naszego salonu. Usługa ta pozwoli w pełni dopasować produkt do Państwa wnętrza. Z prezentacją dywanów jesteśmy w stanie przyjechać do każdego miejsca w kraju.
Zapraszamy do odwiedzenia nowoczesnych wnętrz salonu MO rugs znajdującego się na ul. Podgórnej 8 w Poznaniu. Miejsca parkingowe dla Państwa zlokalizowane są przed witryną, w pobliżu naszego salonu jest również dostępny parking podziemny pod Placem Wolności. Zawsze oferujemy bezpłatny transport zakupionych dywanów.

O NAS

MO rugs to miejsce stworzone z zamiłowania do niezwykłego wzornictwa i fascynacji unikatowymi dywanami. Chcemy dzielić się tą pasją z Wami i z radością przedstawiamy bogatą ofertę różnorodnych dywanów a także związanych z nimi historii o ludziach, miejscach i kulturze. Oferujemy asortyment z całego świata – zarówno orientalne ręcznie tkane dywany z dalekiego wschodu, jak i dywany tkane i projektowane w renomowanych europejskich fabrykach.
Filozofia marki MO rugs opiera się na doświadczeniu architektów będących absolwentami Wydziału Architektury Wnętrz Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu oraz fachowości i kompetencji popartej dwudziestoletnim doświadczeniem współzałożyciela firmy. Z entuzjazmem podejmujemy każde wyzwania – nasza wiedza w zakresie projektowania wnętrz, obecnie panujących trendów oraz praktyka pozwala na realizację najbardziej nietypowych projektów.

MO rugs Arkadiusz-Depczynski1

Arkadiusz Depczyński

Doradca handlowy z dwudziestoletnim doświadczeniem w sprzedaży dywanów, specjalista w pozyskiwaniu unikatowych kobierców. Co- Owner MO rugs. Z pasją wprowadza Klientów w tajemniczy świat orientalnego tkactwa, magii wzornictwa i ciekawych historii związanych z ręcznie tkanymi dywanami.

MO rugs Magdalena-Statnik1

Magdalena Statnik

Dyplomowany Architekt wnętrz, absolwent Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Co- Owner pracowni MO Architekci oraz MO rugs.

MO rugs Oskar-Włodarek

Oskar Wlodarek

Dyplomowany Architekt wnętrz, absolwent Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Co- Owner pracowni MO Architekci oraz MO rugs.