SALON

Specjalizujemy się w dywanach produkowanych z włókien naturalnych takich jak wełna, jedwab, bawełna, wiskoza czy skóra. Posiadamy bogaty wybór ręcznie tkanych orientalnych kobierców z całego świata. Uzupełnieniem tej kolekcji są dywany maszynowe produkowane w renomowanych europejskich fabrykach.
Naszą pasję do wzornictwa oddaje oferta unikatowych dywanów stworzonych przez najlepszych światowych projektantów. Jednocześnie jako dyplomowani architekci wnętrz jesteśmy w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom i zrealizować najbardziej nietypowe zamówienie.
Chcąc dostosować dywan do Państwa przestrzeni proponujemy prezentację wybranych dywanów z naszego salonu. Usługa ta pozwoli w pełni dopasować produkt do Państwa wnętrza. Z prezentacją dywanów jesteśmy w stanie przyjechać do każdego miejsca w kraju.
Zapraszamy do odwiedzenia nowoczesnych wnętrz salonu MO rugs znajdującego się na ul. Podgórnej 8 w Poznaniu. Miejsca parkingowe dla Państwa zlokalizowane są przed witryną, w pobliżu naszego salonu jest również dostępny parking podziemny pod Placem Wolności. Zawsze oferujemy bezpłatny transport zakupionych dywanów.