W związku z sytuacją epidemiologiczną sklep stacjonarny jest otwarty dla Klientów tylko po wcześniejszym umówieniu – prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego lub pod numerem 791-525-001.

Arkadiusz Depczyński

Doradca handlowy z dwudziestoletnim doświadczeniem w sprzedaży dywanów, specjalista w pozyskiwaniu unikatowych kobierców. Co- Owner MO rugs. Z pasją wprowadza Klientów w tajemniczy świat orientalnego tkactwa, magii wzornictwa i ciekawych historii związanych z ręcznie tkanymi dywanami.

o nas

MO rugs to miejsce stworzone z zamiłowania do niezwykłego wzornictwa i fascynacji unikatowymi dywanami. Chcemy dzielić się tą pasją z Wami i z radością przedstawiamy bogatą ofertę różnorodnych dywanów a także związanych z nimi historii o ludziach, miejscach i kulturze.
Oferujemy asortyment z całego świata – zarówno orientalne ręcznie tkane dywany z dalekiego wschodu, jak i dywany tkane i projektowane w renomowanych europejskich fabrykach.
Filozofia marki MO rugs opiera się na doświadczeniu architektów będących absolwentami Wydziału Architektury Wnętrz Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu oraz fachowości i kompetencji popartej dwudziestoletnim doświadczeniem współzałożyciela firmy.
Z entuzjazmem podejmujemy każde wyzwania – nasza wiedza w zakresie projektowania wnętrz, obecnie panujących trendów oraz praktyka pozwala na realizację najbardziej nietypowych projektów.

Magdalena Statnik

Dyplomowany Architekt wnętrz, absolwent Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Co- Owner pracowni MO Architekci oraz MO rugs.

Oskar Wlodarek

Dyplomowany Architekt wnętrz, absolwent Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Co- Owner pracowni MO Architekci oraz MO rugs.